Paz. Tem 14th, 2024

DİĞER EĞİTİM ÇALIŞANLARI KOMİSYONUMUZ TOPLANDI

1 min read

DİĞER EĞİTİM ÇALIŞANLARI KOMİSYONUMUZ TOPLANDI

Merkez Yönetim Kurulumuzca Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okul ve kurumlarda görev yapan şef, memur, hizmetli, teknik personelin sorunları ve çözüm önerilerini tespit etmek üzere oluşturulan Diğer Eğitim Çalışanları Komisyonumuz, Genel Basın Yayın ve Uluslararası İlişkiler Sekreteri Şükrü Balun’un Başkanlığında toplandı.

Genel Merkez’de gerçekleştirilen toplantı öncesi, Genel Başkanımız Orhan Yıldırım ve Genel Eğitim Sekreterimiz Suat Özkolay’la biraraya gelen komisyon üyeleri, yaşanan sorunları, ekonomik, özlük, hukuki, sosyal ve örgütlenme başlıkları altında rapor haline getirdi.

Toplantıya, Adana 2. No.lu Şube üyemiz Abuzer Yıldıztepe, Adıyaman Şube Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Balıbay, Aydın Şube Yönetim Kurulu Üyesi Doğan Erhotamış, Aydın Şube Yönetim Kurulu Üyesi Seval Özcan, Rize Çayeli Temsilcilik Üyemiz Bülent Ferik Kadıoğlu, İzmir 2 No.lu Şube Yönetim Kurulu Üyesi Cihan Camgöz katıldı.

Eğitim-İş bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ayrım yapmadan tüm eğitim çalışanlarının sorunlarının çözümü için kararlı mücadelesini sürdürecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir